مقایسه TTC اصلی ساخت کره با کالای تقلبی چینی برزیلی

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶


سلام دوستان در این این مطلب قصد داریم  TTC اصلی را با کالای فیک برزیلی مقایسه کنیم. TTC اصل ساخت کشور کره جنوبی میباشد. این محصول پس از سالها تحقیق و آزمایش با استفاده از فرمولاسیون خاص مواد پلی اورتان و با استفاده از هایتک و تکنولوژی نانو ساخته شده است. بافر TCC موفق به اخذ گواهینامه های معتبر از موسسات بین المللی گردیده و همه آنها دارای اعتبار جهانی میباشد.

مقایسه دو محصول اصلی TTC فیک برزیلی


اولین مقایسه ما بین محصول AMT چینی و محصول اصلی نشان میدهد که این محصول بعد از دو هفته کاملاً تغییر شکل داده است و از مواد بی کیفیت پلاستیکی ساخته شده است. همانطور که مشخص است تفاوت جنس اصلی و فیک کاملا نمایان است.
در تست بعدی مشخص است که TTC اصلی به دلیل استفاده از مواد با کیفیت پلی اورتان و حجم زیاد مواد به کار رفته در آن در آب فرو میرود. اما جنس TTC فیک برزیلی به دلیل مواد مصرفی سیلیکونی سبک، فاقد کیفیت بوده و روی آب شناور میماند. TTC اصلی به نسبت نمونه تقلبی برزیلی چینی 30% مواد بیشتری دارد که باعث سنگینی وزن آن میشود ولی نمونه های تقلبی بسیار سبک وزن و بی کیفیت هستند. همانطور که مشخصاست TTC اصلی بعد از سه سال استفاده هنوز خاصیت اولیه خود را حفظ کرده است و قابلیت ارتجاعی بالایی دارد. اما نمونه برزیلی به سرعت و در زمان بسیار کوتاهی که از دو هفته تا دو ماه متغیر است، تغییر شکل داده و خاصیت خود را از دست میدهد.
نمایندگی اصلی و انحصاری TTC در ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده از کالاهای تقلبی چینی یا برزیلی ندارد. مصرف کنندگان عزیز برای آنکه بتوانید از جنس و کیفیت اصلی بهره مند شوید حتماً با نمایندگان اصلی فروش TTC که در اکثر شهرهای کشور موجود است تماس حاصل فرمایید.