درباره ما

اختراع ضربه گیر کمک فنر


اختراع ضربه گیر کمک فنر داستان جالبی دارد و همانند سایر اختراعات مهم با یک اتفاق ساده شروع شده است .
در سال 1990 آقای جانگ ( بنیانگذار و مالک اصلی شرکت TTC  کره جنوبی) در یک تعمیرگاه اتومبیل در حومه شهر بوسان کار میکرد و از یک کمردرد مزمن رنج میبرد،او روزانه باید سوار بر اتومبیل های مختلفی شده و آنها را جا به جا میکرد. ایشان همواره از تکان های مسیر که بر اثر ناهمواریها ، چاله و سرعت گیرها بود درد زیادی را تحمل می نمود. در همین ایام اختراع یک وسیله مناسب برای جلوگیری از انتقال شدید به راننده ، به ذهن او رسید و اقدام به ساخت نمونه های اولیه ضربه گیر نمود که این اختراع استثنایی در طول 20 سال تغییر و ارتقاء یافته و هم اکنون با استفاده از فرمول خاصی از مواد پلی اورتان ساخته میشود و دارای کیفیت و مزایای متعددی است.
در حال حاضر ضربه گیر کمک فنر (Urethane Cusion Buffer) قابل نصب بر روی انواع اتومبیل ها بوده و در سرتاسر دنیا شناخته شده است.ضمنا شرکت TTC  در بسیاری از کشورها همانند کانادا ، روسیه، برزیل، ایتالیا، بلغارستان، هند، تایلند، ویتنام، کلمبیا، اوکراین و ... دارای نمایندگی های متعدد میباشد.
هم اکنون شرکت کالا و سرویس نماینده رسمی و انحصاری شرکت TTC کره در ایران بوده و افتخار خدمتگذاری به هم میهنان را دارد.

TTC چگونه وارد ایران شد؟


6 سال قبل در پی مکاتباتی که با شرکت TTC کره جنوبی انجام گرفت اقدام به دریافت سمپل تست روی چند اتومبیل شد سپس  این شرکت یک محموله کوچک را جهت تست فروش خریداری کرد که فروش آن به سرعت انجام گرفت و اقدام به اخذ نمایندگی فروش در ایران  عراق و کویت گردید و پس از آن در پی 5 سال گذشته نسبت به واردات و ارائه سرویس به مشتریان عزیز اقدام شده است.